OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Eva Víšková

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Nikdy jsem neměla problém s váhou, a proto jsem nemusela držet žádnou dietu. Až s odchodem do důchodu jsem začala přibývat na váze. Zkoušela jsem různé diety, přípravky na hubnutí. Byla jsem přesvědčená, že to zvládnu sama, ale bohužel váha se vždy vrátila zpět a dokonce i s nějakými kily navíc. Horší bylo, že jsem se začala cítit strašně unavená, bez energie, objevily se bolesti zad a nohou.

O „Světě zdraví“ jsem se dozvěděla na internetu, a proto jsem se obrátila o pomoc na pobočku v Hradci Králové. Začala jsem v květnu 2017 s váhou 93 kg při mé výšce 159 cm. Po vřelém přivítání v recepci si mě převzal specialista a výživový poradce pan Marek Solnička. Po konzultacích s ním jsem změnila své stravovací návyky, hlavně jsem si hlídala pitný režim, začala jsem jíst 5 krát denně, vynechala bílé pečivo a každý den jsem zařadila trochu pohybu. Při kontrolách jsem vždy zůstala překvapená, že mi pomohl výživový poradce pan Marek Solnička zbavit se mnoha přebytečných kil a také se mi zlepšil cholesterol a různé mé neduhy.

Všem, kteří váhají, zda se do toho pustit, vřele doporučuji „Svět zdraví“, který ví jak na to. Cítím se skvěle, to stojí za to.

Děkuji celému kolektivu, hlavně panu Marku Solničkovi z Hradce Králové za profesionální a milý přístup a přeji mu mnoho spokojených klientů, tak jako jsem já. MOC VÁM DĚKUJI.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Spolupráce s FC Hradec Králové

Oblíbené odkazy