OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Eliška S. 

Jmenuji se Eliška, je mi 72 let, před 6 lety jsem odešla do důchodu a to s velkými obavami, že když opustím zaměstnání a budu žena v domácnosti, kde budu vařit, začnu nabírat na váze. Po celý život jsem se obávala nadváhy, kterou jsem vlastně trpěla. Díky tomu jsem měla různé zdravotní problémy. Zkoušela jsem se stravovat makrobioticky, ale po čase mě to nedávalo smysl, protože jsem doma nikoho nepřesvědčila a musela vařit klasickou stravu i když určité prvky makrobiotiky zachovávám. Bohužel moje váha stoupala při výšce 164 cm jsem vážila 85 kg. Stále se mě to drželo jako klíště.

Až jsem při jedné akci narazila na “Svět zdraví“ a tam mě bylo nabídnuto vyšetření, doporučena určitá léčba mých potíží a strava k mému typu, po půl roce jsem shodila 5 kg což se mě za poslední léta nepodařilo, ani omylem. Už jsem nedoufala, že by to v tomto věku bylo možné. A je, a jsem tomu moc ráda. Mám víc energie a chuti na různé aktivity, což v poslední době u mě upadalo.

Myslím, že to mohu doporučit všem, kteří to díky věku už vzdali, je to o pravidelném stravování a nedovolit tělu strádat. S pomocí komplexní nutriční typologie a paní Ing. Ireny Lukášové, která se mě po celou doby věnuje i se svým týmem spolupracovnic, lze dosáhnout pozitivních výsledků. Děkuji všem, co se mě věnují, ráda budu v tomto směru pokračovat dál.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy