OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Dotazy klientů

Na co se klienti ptají?

Kolik mě to bude stát?

Diagnostická konzultace stojí obvykle 400,- Kč a trvá jednu hodinu. Záleží na obsahu konzultace, který se může lišit podle provedených diagnostik. Následně vám specialista navrhne individuální postup, který zohlední i vaše časové i finanční možnosti. Cena komplexních programů se pohybuje okolo 1.000-2.000 Kč měsíčně. Vždy se budete moci rozhodnout, zda chcete navržené řešení využít.

Jak často vás budu navštěvovat?

V počátku je výhodné každý týden, později podle dosahovaných výsledků obvykle jednou za dva týdny. Vše samozřejmě po vaší domluvě s naším specialistou. Obecně si klienti cení psychické podpory a možnosti konzultovat pravidelně dosahované výsledky.

V čem je Metabolická diagnostika KNT unikátní?

Metabolická diagnostika KNT kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, tradiční indické medicíny, metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Autorem Metabolické diagnostiky KNT je známý český odborník a autor 20 knih o výživě RNDr. Petr Fořt, CSc. Obsahuje více než 1.700 diet a doporučení, ze kterých vám ve Světě zdraví vyberou na základě výsledků osobní Metabolické diagnostiky ty nejvhodnější.

Jak to celé funguje?

Absolvujete diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji, hodinu strávíte s naším specialistou, který s vámi projde váš zdravotní stav, stávající jídelníček, výsledky provedených diagnsotik a následně v případě potřeby navrhne program úpravy váhy a zlepšení kondice ušitý na míru. Následují pravidelné konzultace, tak abyste dosáhli svého cíle a výsledky si udrželi dlouhodobě bez jo-jo efektu.

Co všechno budu muset dodržovat?

Naši akreditovaní specialisté vám pomohou najít právě takový styl úpravy váhy, který bude pro vás snadné dodržovat. Každý má jiné představy a možnosti, proto přistupujeme ke každému klientovi individuálně.

Proč neradíte zadarmo?

Domníváme se, že dobré věci nemohou být zadarmo. A navíc bychom vám museli prodat více doplňků, než třeba potřebujete. Stejně jako ostatní musíme zaplatit naše specialisty nájemné a vše ostatní. Pokud vám někdo tvrdí, že dělá něco zadarmo, zcela jistě si to vybere v jiné službě nebo produktech. Zadarmo nepřežije nikdo.

Jaké mohu očekávat výsledky?

Naši klienti hubnou v průměru 2 - 3 kg měsíčně. Velmi záleží samozřejmě na vašem zdravotním stavu. Velkým pomocníkem je pohyb, například naše cvičební videa. Proces úpravy váhy lze rovněž výrazně urychlit a usnadnit pomocí 100% přírodních doplňků doporučených našimi specialisty.

Jak dlouho budu hubnout?

To je vysoce individuální. Záleží na tom kolik kilogramů potřebujete shodit, vašem zdravotním stavu, pohybových možnostech, lécích, které používáte apod. Výhodou je výrazně lepší kondice a stabilní váha bez jo-jo efektu.

Musím používat doplňky stravy?

Není to podmínkou. Avšak dobře vybrané, cílené doplňky vám pomohou dosáhnout výsledky rychleji a s menší námahou.

Nezpůsobují vaše doplňky závislost?

Všechny produkty jsou 100% přírodní a nevytváří žádný druh závislosti.

Mohu normálně jíst?

Ano. Samozřejmě budeme muset mírně upravit množství. Navíc na základě nutriční typologie zjistíme, jaká jídla zatěžují váš organismus a která naopak u vás podporují hubnutí. S námi sestaveným jídelníčkem je snadné zhubnout bez hladu a přitom se nevzdat svých oblíbených jídel.

Kde mohu koupit produkty Světa zdraví?

Exkluzivně v poradnách Světa zdraví nebo v eshopu https://www.eshop-svet-zdravi.cz.

Jaké jsou používané produkty?

Vyvinuty odborníky, 100% přírodní, schválené Ministerstvem zdravotnictví a doporučovány lékaři.

Jaké vzdělání má váš personál?

V každé poradně Světa zdraví působí pouze akreditovaní výživoví poradci. Celý personál dále úspěšně absolvoval kurs Metabiolické diagnostiky KNT a prochází pravidelnými semináři s předními lékaři a odborníky v oblasti výživy. 

Máte-li jakékoliv jiné otázky, zavolejte nám na tel, 734 733 535 nebo použijte kontaktní formulář. Děkujeme a těšíme se na vás v naší poradně!

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy