OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Daniel Licov

Dobrý den,

tímto bych se chtěl s Vámi podělit o svou zkušenost se Světem zdraví.

V mém životě je jídlo většinou na prvním místě. Jelikož mi rodiče většinou říkali, že z ničeho neztloustnu, tak jsem stále jedl a jedl. Moje váha a rozměry byly nadprůměrné. Do svých čtrnácti let věku jsem se váhově blížil 100 kg. Ve věku od čtrnácti let, kdy už mi moje nadváha začala vadit jsem se snažil držet různé diety, které měli vždy bohužel opačný efekt, tzv. jojo efekt. Ale i přesto jsem se snažil jíst méně, více sportovat, pracovat a povedlo se s váhou držet i na rozumných 85 kg. To se psal rok 2004.

Po změně mého zaměstnání v roce 2004, kde jsem více seděl za volantem a v kanceláři se postupně moje váha zvyšovala, přišli rodičovské radosti a povinnosti. Dále i nekontrolované dojídání po dětech a moje váha a rozměry se opět začaly vymykat standardu, který bych měl mít. V tomto roce, kdy jsem vážil 121 kg, jsem si řekl, že už jsem hodně za čárou a opravdu mi moje nadváha velmi vadí. Měl jsem štěstí, že jsem poznal manželé Krejčovští, kteří mi o Světě zdraví podali základní informace a jelikož jsou i pracovně součástí této společnosti, pozvali mě na nezávaznou analýzu mého těla. Byl jsem pevně rozhodnutý i finančně do svého těla investovat, ale přesto jsem měl obavy, kolik mě to bude stát a zda to nebude zbytečná investice.

Od počátku, kdy jsem vstoupil do pobočky Světa zdraví v Hradci Králové jsem cítil stále jakési napětí, co bude a jak bude. Dostal jsme se do péče paní Mudr. Voříškové. Proběhla diagnostika mého těla a zdravotního stavu. První informace byly pro mne odstrašující a rovněž hnacím motorem začít se změnou. Dozvěděl jsem se o svém těle co jsem potřeboval, jako např. které potraviny jsou vhodné a nevhodné, kdy mám jíst , co mám jíst, kdy mám pít, co mám pít, kdy mám cvičit, co mám cvičit atd. Pěkně všechny informace spolu s jídelníčkem a taky dalším termínem schůzky si odnáším domů a jdu na to, říkám si…

Odjeli jsme s manželkou na dovolenou a změna mého stravování začala. Říká se, že na dovolené většinou přiberete 5 kg a mě se podařilo je tam nechat. Jelikož jsem proteinový typ, tak se můj jídelníček skládal pouze z masa, jogurtů, tvarohových pomazánek a zeleniny. Přiznávám, že na dovolené jsem občas zhřešil i skleničkou bílého vína.

Po dovolené jsem nadále pokračoval ve svých nových stravovacích návycích a moje váha postupovala dle nastaveného plánu směrem dolů. Na kontrolách s paní Voříškovou jsme stále hlídali hodnoty, ke kterým se máme postupně projídat… a dařilo se. Úbytek mé váhy je za tři měsíce 11 kg. Během letního období se mi váha ustálila na 110 kg, kdy jsem zaznamenal, že pojídám více sacharidů, než bych měl a další úbytek se nedostavil. To je spíše návod, jak dále pokračovat a na co si dát pozor.

Během pravidelných návštěv jsem se naučil pracovat s potravinami, které jsou pro mé tělo vhodné. Změnil jsem návyky mého stravování, kdy jsem schopen na svém těle rozpoznat, zda jsem to někde přehnal, či nikoli. Zda mi chybí voda, bílkoviny, vláknina nebo jsem snědl více sacharidů než jsem měl.

Závěrem mých dosavadních zkušeností se Světem zdraví mohu doporučit návštěvu centra, kde se Vám dostanou ty správné informace, které pomohou k dosažení lepších výsledků ohledně Vašeho zdraví.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy