OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Božena Sosnarová

Dobrý den jmenuji se Božena Sosnarová a je mi 68 let. Celý život bojuji s obezitou a zdravotními problémy. Strašně ráda jsem jedla tučná a nezdravá jídla, jelikož to byl nejsnadnější způsob stravování. V mém jídelníčku bylo na denním pořádku konzumovat salámy, majonézy a vepřové maso. Tento způsob stravování a fakt, že mám ze zdravotních důvodů omezenou možnost pohybu mě dostalo až na hodnotu váhy 134 kg. Diagnostikovali mi spoustu zdravotních problémů včetně cukrovky. Navštívila jsem různé doktory a odborníky, ale nikde mi nedokázali pomoci, natož sestavit jídelníček, po kterém bych se cítila lépe, neměla hlad a zhubla.

Naštěstí jsem na internetu narazila na Svět zdraví. Zkusila jsem se objednat a říkala jsem si, že je to poslední možnost, kterou vyzkouším. Byla jsem už zoufalá po předchozích pokusech, kdy jsem marně hladověla. Hned na první schůzce se mi metoda a spolupráce líbila, a proto jsem se rozhodla, že to také zkusím.

Dnes je to rok od doby, co jsem poprvé navštívila Svět zdraví. Mám o 17 kg méně a 19 cm úbytek v pase. Kalhoty, které jsem dříve běžně nosila, mi jsou nyní o několik čísel větší. Zlepšil se mi cholesterol a cukrovka z hodnot glykémie 9,1 se dostala na 6,4. Nyní si vše plánuji, vařím si sama, nekupuji polotovary a zkrátka vím, co jím, a cítím se dobře, zdravě a hlavně nemám hlad. Vím, že v nastaveném režimu budu nadále pokračovat.

Moc ráda bych poděkovala panu Solničkovi, který se o mě celý rok pečlivě staral, podporoval mne a chválil.

28.4.2016Božena Sosnarová PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Hradec Králové

Božena Sosnarová PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Hradec Králové

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy