OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Blanka Štěpánová

Můj příběh není ničím ani tak moc zvláštní, ani zajímavý. Odjakživa jsem si přála být štíhlá, pružná, krásná, zkrátka přitažlivá a to se mi docela dlouhá léta dařilo, protože sport byla moje velká záliba a v tělocvičně jsem byla jako doma. Měla jsem ale už odmlada obavy, že to tak nebude pořád, když jsem se podívala na svoji mamku, která byla jak koulička a podle fotek i vyprávění jsem věděla, že také trávila spoustu času po tělocvičnách a byla kdysi jako proutek. A tak to začalo. Jedna dieta střídala druhou, protože v té době byla ideálem ženské krásy modelka Twigy a když se dívám zpětně, chovala jsem se skoro jako anorektička nebo jako blázen.

Do svých pětapadesáti let jsem byla podle mínění ostatních i podle váhy docela štíhlá. Pak jsem začala kynout, držela diety, zhubla, následoval  jo-jo efekt, držela hladovky, plavala, cvičila, jezdila na kole, ale moje váha byla stále jako na houpačce. Až přišla nemoc, po lécích jsem nabrala za rok a půl 12 kg a se svojí váhou jsem už neudělala vůbec nic, ani na krátkou dobu, jak tomu bylo dřív. A v okamžiku, kdy jsem byla naprosto bezradná, dostala jsem doporučení a letáček k návštěvě Světa zdraví od své paní doktorky.

A tady začíná šťastná část mého příběhu. Po první návštěvě před čtvrt rokem jsem si zpočátku říkala: to zase někdo vymyslel, jak šikovně vytáhnout z lidí prachy. Ale pak se všechno rozjelo tím správným směrem a tímto dopisem se hluboce omlouvám všem, kteří mají zásluhy na tom, že Svět zdraví funguje tak, jak funguje, a podali mi pomocnou ruku. Po tříměsíčních návštěvách bych ale název tohoto zařízení pozměnila na „Svět zdraví a dobré nálady".

A teď už jen pár čísel a údajů. Je mi sedmdesát let (to to ale uteklo), při zahájení mého „programu pro zdraví" jsem měla hmotnost 95,8 kg dnes po třech a půl měsících mám 83 kg, ale hlavně objemově jsem se zmenšila o mnoho a mnoho centimetrů a obléknu už opět velikost 44. Ale to nejhlavnější je, že i můj zdravotní stav se velice zlepšil a to je pro mě nesmírně důležité, neboť mám tři krásné vnuky, s kterými  si chci ještě užívat spoustu legrace a k tomu mi Svět zdraví pomohl  správně nastartovat a ukázal jak se ubírat dál.

A co na závěr? Velké díky patří hlavně mé výživové poradkyni paní Martině Bartošové, která nejenom radou, ale hlavně velice citlivým přístupem a neustálým chválením mě povzbuzovala na mé cestě ke zdraví. A také mé rodině děkuji za to, že mi fandí, obzvláště mé snaše Kačce, protože to se mnou myslí upřímně. Tato cesta není snadná, ale určitě to stojí za to, se pustit do boje s vlastní pohodlností.

Díky moc!

Blanka Štěpánová 

Blanka Štěpánová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Blanka Štěpánová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Svět zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy