OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Barbora Zmatlíková

Už od malička jsem trpěla nadváhou. V roce 2013, kdy mi bylo 23 roků, se má váha vyšplhala na neuvěřitelných 94 kg. Nikdy jsem nebyla labužnicí sladkostí a jídel z fast foodů, ale i tak jsem nezhubla. V roce 2015 se u mě projevily zdravotní potíže. Začala jsem mít problémy se zažíváním, překyselením organismu, trpěla jsem nespavostí, neustálou únavou a úzkostí. I po 10 hodinách spánku jsem byla stále unavená a bez energie. Chodila jsem sice 3krát týdně běhat a nakonec zhubla na 79 kg, ale poté se mi váha zcela zastavila. Začala jsem nenávidět své tělo. Každé nové ráno pro mě bylo prokletím, když jsem se oblékala do černých volných tepláků, abych zamaskovala své velké boky a já se mohla cítit aspoň trošku pohodlně. Džíny jsem nenáviděla, jaká jsem v nich měla obrovské stehna. Jedla jsem nepravidelně a velmi málo ze strachu, že přiberu. Někdy jsem kvůli nedostatku času nejedla vůbec a jindy jsem zase celý den stála hladová u ledničky a cpala se téměř vším, co jsem našla. Sportovala jsem tak intenzivně, že mě nakonec bolely záda a klouby, ale stále jsem nepochopitelně měla velikost XXL.

Jednou jsem narazila na internetu na Svět zdraví a vyplnila nezávazný dotazník. Když mi druhý den volala asistentka, abychom se domluvily na termínu, tak jsem to zrušila. Nechtěla jsem zaplatit tolik peněz a raději jsem jela na dovolenou k moři, kterou jsem si ani neužila, protože jsem se za svou postavu styděla čím dál tím víc. V prosinci 2016 mi asistentka volala znovu, že našla můj starý dotazník, jestli přeci jen nechci zajít na konzultaci. Opět jsem jí odmítla se slovy, že je to nákladné. Nakonec mi to nedalo a za hodinu jsem jí volala zpět, že to nakonec zkusím. Něco se ve mně zlomilo a já se na tu schůzku začala těšit.

Hned na první konzultaci mi došlo, že celý můj přístup k jídlu je od základu špatně! Najednou mi to dodalo naději, že přeci jen je tu šance dodat svému tělu opět tu ztracenou energii, upravit své zažívání, spánek a ještě dát dolů přebytečná kila, která mé postavě dávala tvar typu “hruška“. Silně mě to motivovalo. Byla jsem pevně rozhodnutá zbavit se špatných stravovacích návyků a vytvořit si i nový šatník s oblečením, které jsem vždy toužila s noblesou nosit. S poradkyní jsme se domluvily na půlročním plánu.

Co se vlastně změnilo? Konečně jsem pochopila, že musím začít hodně pít a hlavně pravidelně jíst. Svoji novou stravu jsem si neuvěřitelně rychle zamilovala. Je tak chutná a pestrobarevná. Dnes každé jídlo jím s obrovskou chutí. Nejsem po jídle a sportu unavená jako dřív. Paní Lukášová mi ukázala ten správný směr cesty, kterou bych měla jít. Já jsem šla a nelituji. Tuto cestu jsem celé roky hledala a vím, že na ní už zůstanu. Děkuji Světu zdraví. Dal mi nejen úsměv a vysněnou postavu, ale naučil mě jak se správně starat o vlastní tělo, které to nezbytně potřebuje. Je škoda, že je mezi námi stále v dnešní (uspěchané) době spousta lidí, co si to ani neuvědomuje a nechává své tělo, které denně vyčerpáváme, hladovět.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy