OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Alena Šífová

S nadváhou bojuji téměř celý život. Občas se mi něco málo podařilo shodit, ale za čas bylo vše zase zpátky. K nadváze se začaly přidávat potíže. Vysoký krevní tlak, artróza kolena a samozřejmě celková únava.

Nejhorší bylo, že při každém léčení jsem slyšela stále dokola: „Zhubněte!". Ve svých jednašedesáti letech jsem však už možnost, že by se to nějak změnilo, vzdávala. Věděla jsem, že sama už to nedokážu. Hledala jsem, kam se obrátit, a na internetu si našla stránky Světa zdraví.

A světe zboř se, po roce mám úbytek váhy 20 kg. Protože jsem lehčí, lépe se mi chodí, únava je ta tam. A to vše bez počítání kalorií, bez hladovění a kvůli mým kloubům i  při minimálním pohybu.

Rok mi uběhl jako voda a vím, že nové stravovací návyky budu dodržovat dál a snad se mi podaří ještě něco shodit.        

Děkuji své výživové poradkyni paní Martině Bartošové za milý přístup a pochopení.

Šífová Alena, 62 let

Alena Šífová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Alena Šífová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy