OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol

Můj celoživotní  boj s nadváhou jsem vzdala asi před deseti lety.  S přibývajícími roky jsem si začala zdůvodňovat, proč už to nejde (věk, přechod, rodinná dispozice atd.)

Jenže vyvstal problém – nutnost operace žil a lékařem nařízené snížení  hmotnosti  o 20 kg. V první chvíli jsem si myslela, že se s panem doktorem vidíme naposled.  20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

Náhodou jsem u kadeřnice zaslechla hovor o „Světě zdraví“ a začala jsem se o tuto instituci zajímat. Objednala jsem se na pobočku v Hradci Králové,  byla to moje poslední naděje.

Vstupní vyšetření, osobní pohovor  v přátelském duchu a odborně nastavený jídelníček, to byl začátek.  Následovalo seznamování  s potravinami, které jsem dříve neznala, změna stravovacích návyků. Všemu jsem se učila s radostí, protože výsledky se brzy dostavily.

Za pět měsíců se mi podařilo za podpory mojí poradkyně p. ing.  Ireny Lukášové snížit hmotnost  o 17 kg a věřím, že to není konečná cifra.

Děkuji všem  ve „Světě zdraví“ za odbornou pomoc a podporu.

Alena Kailová, 62 let

Alena Kailová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY - Hradec Králové Alena Kailová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY - Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Spolupráce s FC Hradec Králové

Oblíbené odkazy